Rok 2018 był poświęcony Irenie Sendler. Dlatego uczniowie naszej szkoły, aby przypomnieć życie i działalność bohaterki oraz zachować o niej pamięć, wzięli udział w konkursie „Irena Sendler. Ocalić od zapomnienia”. Z nadesłanych prac, które miały formę kartek z pamiętnika, wyłania się niezwykła sylwetka wyjątkowej kobiety, jaką była Irena Sendler. Konkurs udowodnił, że młodzież potrafi wzruszająco pisać o pięknych, choć trudnych chwilach z dziejów narodu polskiego. „Kartki z pamiętnika” autorstwa naszych uczniów charakteryzują się wysokim poziomem merytorycznym i artystycznym.

Nagrody rzeczowe otrzymują:

I miejsce Karolina Ożóg klasa II B T