"Niech żyje bal!" - najważniejszy bal w życiu, jedna z ostatnich okazji wspólnej zabawy z przyjaciółmi i kolegami z klasy maturalnej - Studniówka. Miło wspominamy tegoroczny Bal Studniówkowy, który odbył się 12 stycznia 2019 r. w sobotni, pokryty zimowymi barwami wieczór. Impreza miała miejsce w lokalu "U Kozła" w Trzebusce a brali w niej udział uczniowie klas 3aLO, 4aT oraz 4bT, Grono Pedagogiczne, Rodzice oraz inni Pracownicy szkoły. Pomimo wielu trudności z jakimi zmagaliśmy się aby przygotować ten niezapomniany wieczór, wszystko przebiegło tak, jak sobie wyobrażaliśmy.

Naszą uroczystość zainaugurowali przedstawiciele klas maturalnych: Klaudia Gumieniak oraz Dominik Salach serdecznie witając w imieniu Maturzystów wszystkich zebranych. Wyrazili wdzięczność dla Grona Pedagogicznego za przekazaną nam wiedzę i przygotowanie do egzaminu dojrzałości. Podziękowania również zostały skierowane do Rodziców za trud wychowania. W ramach wdzięczności popłynęły ciepłe słowa i zostały wręczone kwiaty. Następnie głos zabrał Pan Dyrektor Antoni Kula, życząc uczniom wytrwałości i pomyślnie zdanej matury oraz dobrej zabawy. Po części oficjalnej rozpoczęliśmy Bal Maturalny słowami Pana Dyrektora: "Poloneza czas zacząć". Ten dostojny, staropolski taniec – Polonez wykonany w uroczystym klimacie zapoczątkował wspaniałą imprezę.

Były piękne kreacje sukienek karnawałowych, pyszne jedzenie i oczywiście mnóstwo dobrej zabawy, którą świetnie poprowadził DJ, rozbawiając wszystkich uczniów jak i nauczycieli. Wszyscy bawiliśmy się w świetnej atmosferze oddając się magii tej nocy, która pozostanie na długo w naszej pamięci.
Niezmiernie miło nam będzie powspominać ten jakże piękny czas niezmąconej maturalnym stresem "beztroski". Z pewnością ten wieczór w miłym towarzystwie Wychowawców i Nauczycieli zapamiętamy do końca życia. Każdy z nas będzie wspominał go z uśmiechem na twarzy. W końcu to jedyny taki bal w życiu!