potyczki konkurs 3W czwartek 15 listopada 2018 r. odbył się szkolny etap konkursu „Potyczki logiczne”.
W rozgrywkach wzięło udział trzy zespoły pięcioosobowe z liceum. Największą liczbę punktów zdobyła drużyna w składzie: Nikola Budzyń, Wiktoria Hudela, Weronika Jaśkowska, Adrianna Nowak oraz Bartosz Smotryś uczniowie klasy drugiej Liceum Ogólnokształcącego. Grupa tych uczniów będzie reprezentowała naszą szkołę podczas rozgrywek powiatowych, które odbędą się w Zespole Szkół w Dynowie. Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział, a zwycięzcom życzymy wysokiego miejsca na dalszym etapie.
Renata Furman