wych 4W dniu 13 listopada 2018 r. w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie odbyło się podsumowanie współzawodnictwa sportowego za rok szkolny 2017/2018.

wych 2Młodzież naszej szkoły zajęła III miejsce w ogólnej klasyfikacji szkół ponadgimnazjalnych powiatu rzeszowskiego.
Nagrody i wyróżnienia wręczali: Pan Marek Sitarz - Wicestarosta Rzeszowski , Pani Sylwia Niemiec - Prezes Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Rzeszowie oraz Pan Zbigniew Przygórzewski – Powiatowy Organizator Sportu. wych 3Pamiątkowy puchar i dyplom odebrał Pan Dyrektor Antoni Kula ,a nauczyciel wychowania fizycznego Pan Piotr Kobylarz otrzymał specjalne podziękowanie i nagrodę rzeczową za działalność na rzecz rozwoju kultury fizycznej dzieci i młodzieży w Powiecie Rzeszowskim.

Piotr Kobylarz