dzien naucziela 612 października 2018 roku obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji uczniowie klasy III A LO, IV AT oraz II AT przygotowali uroczystą akademię, którą poprowadzili Klaudia Słonina oraz Dominik Salach. Na początku uczniowie wyrazili swoją wdzięczność i uznanie dla pięknej, aczkolwiek trudnej pracy nauczycieli oraz innych pracowników szkoły, poprzez wyrażenie podziękowań, złożenie życzeń oraz wręczenie im kwiatów.

dzien naucziela 2dzien naucziela 3Publiczność miała okazję usłyszeć wysłuchać wiersza recytowanego przez Agnieszkę Puchalską oraz piosenkę ,,Nic tu pomnie’’ w wykonaniu Pawła Bochenka, Michała Berkowicza, Dominika Lachtary oraz Przemysława Pikora (ucznia klasy II A LO). Wesołym akcentem oprócz piosenki z tekstów nauczycieli była scenka przedstawiająca rozmowę dyrektora szkoły (Patryka Kusa) z młodą nauczycielką (Jakubem Krzciukiem) w obecności sekretarki (Kamila Stolarza) oraz scenka, w której nauczycielka została wyposażona w zestaw pomocy dydaktycznych niezbędnych w efektywnej pracy (między innymi nauszniki, worek grochu, podręczny aparat rentgenowski służący do szybkiego sprawdzania wiedzy uczniów oraz zestaw tabletek uspokajających).
dzien naucziela 4dzien naucziela 5Podczas uroczystości Dyrektor Szkoły mgr Antoni Kula przyznał 8 nauczycielom (mgr Annie Kozak, mgr Bogusławie Chrostek, mgr Łukaszowi Dec, mgr Andrzejowi Miąsik, mgr Monice Miąsik, mgr Krzysztofowi Pustkowskiemu, mgr Dorocie Ślusarczyk, mgr inż. Arturowi Piecuch)  Nagrodę Dyrektora, a Nagrodę Staroty otrzymała mgr inż. Anna Smotryś za pracę na rzecz szkoły. W tym samym czasie na gali w Sali Kolumnowej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania z Zespole Szkół w Sokołowie Młp. Medalem Komisji Edukacji Narodowej została nagrodzona Pani wicedyrektor mgr Anna Kolano.

dzien naucziela 1Medal Komisji Edukacji Narodowej (w skrócie: Medal KEN) – polskie odznaczenie resortowe nadawane za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania przez Ministra Edukacji Narodowej.