szybki kontakt:ikona telefonu      ikona koperty

02 października 2018 roku, uczniowie klasy 3 BZ pod opieką wychowawcy – p. Artura Piecucha i ks.Zbigniewa Lubasa wzięli udział w wycieczce integracyjnej do Trzebosi. Głównym celem wycieczki było odkrywanie tajemnic lasu, a przy okazji zabawa na placu gier do Paintballa połączona z ogniskiem. Wycieczka była nie tylko integracją klasy, ale również propagowała zdrową rywalizację opartą na zasadzie fair play, budowanie teamu w grupie, promowanie i upowszechnianie sportu oraz aktywnego i bezpiecznego spędzania wolnego czasu.

Właściciele placu gier przedstawili uczniom regulamin i zasady bezpiecznej gry w paintball. Uczniowie ubrani w kombinezony, maskę ochroną do gry paintball oraz markery wyposażone w kulki wypełnione farbą, zostali podzieleni na 2 zespoły, które na polu paintballowym „walczyły” między sobą. Jak się okazało gra paintballowa dostarczyła ogromnych emocji i niezapomnianych wrażeń.

Wspólna rywalizacja wzmocniła ducha walki klasy oraz zjednoczyła ją jako drużynę.

Cytując właścicieli: „Była rywalizacja! Była integracja! Były emocje! Było ognisko i nawet deszcz nie przeszkodził w zabawie”.

Polecamy wszystkim i zapraszamy do obejrzenia zdjęć dostępnych na fanpage’u: https://www.facebook.com/PaintballTrzebos/posts/489305181567827

 

Szczęśliwy numerek:

Projekty:

logoset EFS, Kapitał Ludzki Narodowa Strategia Spójności, Przejdź na zawodostwo, Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA

Zespół Szkół w Sokołowie Młp.

ul. Lubelska 37, 36-050 Sokołów Młp.
tel/fax: 17 7729 009
e-mail: zssokolow@wp.pl