Dnia 3 listopada 2018 roku w naszej szkole odbędzie się Międzypowiatowy Konkurs Historyczny "DROGI DO WOLNOŚCI" pod patronatem Stanisława Ożoga Posła do Parlamentu Europejskiego, Mieczysława Miazgi Posła na Sejm RP, Józefa Jodłowskiego Starosty Rzeszowskiego. Konkurs kierowany jest do uczniów klas III gimnazjów oraz VIII SP. Każda szkoła może zgłosić maksymalnie 3 zespoły. W konkursie mogą uczestniczyć zespoły dwuosobowe. Więcej informacji organizacyjnych wraz z kartą zgłoszeniową znajduje się w regulaminie konkursu.