pioroW dniu 11czerwca 2018 r. odbył się w naszej szkole II Szkolny Konkurs Polonistyczny dla Uczniów Zasadniczej Szkoły Zawodowej. Konkurs miał formę testu, który objął wiadomości i umiejętności polonistyczne zawarte w programie nauczania języka polskiego w zasadniczej szkole zawodowej. Celem konkursu było doskonalenie umiejętności czytania ze zrozumieniem tekstów polonistycznych, popularyzowanie czytelnictwa, pogłębianie wiadomości o języku ojczystym i zachęcanie do samokształcenia. Do udziału w teście zgłosili się uczniowie klasy II A ZSZ i III A ZSZ.

Do grona zwycięzców weszli:
I miejsce Karol Tupaj
II miejsce Kamil Gancarz