Wnioski on-line

W tym roku szkolnym nasza szkoła dołączyła do akcji „Bezpieczne wakacje”. Celem akcji jest zwiększenie poziomu bezpieczeństwa spędzania wolnego czasu przez dzieci, młodzież i dorosłych.
Cel zostanie osiągnięty poprzez promowanie bezpiecznych zachowań we współpracy z instytucjami realizującymi funkcje publiczne oraz za pomocą Internetu i innych mediów. Akcja adresowana jest do dzieci, młodzieży i dorosłych oraz instytucji publicznych takich jak gminy, szkoły, przedszkola, ośrodki i centra kultury, sportu i rekreacji, biblioteki, ośrodki pomocy społecznej i inne.
Akcja trwa od 1 czerwca do 30 września 2018 roku. A już 22 czerwca wystartuje konkurs plastyczny Moje Bezpieczne Wakacje 2018. Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału.

Anna Kozak