szybki kontakt:ikona telefonu      ikona koperty

W dniu 25.05.2018 uczniowie klasy 1AB, 2AZ i 3AZ naszej szkoły w ramach projektu „Szkoła profesjonalnych kompetencji zawodowych” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Priorytet IX „Jakość edukacji i kompetencji w regionie” Działanie nr 9.4 Poprawa jakości kształcenia zawodowego pod opieką Artura Piecucha wzięli udział w wycieczce poszerzającej proces edukacji. W czasie wyjazdu odwiedziliśmy firmę BorgWarner.

Celem wizyty było zapoznanie uczniów z funkcjonowaniem firmy, budowanie relacji z potencjalnym pracodawcą, uzyskanie wiedzy z zakresu oczekiwań i wymagań pracodawców na konkretne stanowiska pracy, a także zdobycie ogólnej wiedzy nt. produkcji części samochodowych.
BorgWarner Poland Sp. z o.o. jest częścią amerykańskiego koncernu BorgWarner Inc., producenta komponentów oraz systemów zaawansowanych technologii dla układów napędowych i przeniesienia napędu w pojazdach samochodowych. Firma specjalizuje się w produkcji turbosprężarek, układów kontroli i sterowania przekładni automatycznych oraz łańcuchów rozrządu dla branży motoryzacyjnej.
W trakcie naszej wycieczki zwiedzaliśmy dywizję Transmission Systems która w 2015 r. wyodrębniła się, tworząc osobny podmiot prawny pod nazwą BorgWarner Rzeszów Sp. z o.o., do zadań którego należy wytwarzanie i sprzedaż przekładni automatycznych, elektrozaworów, modułów kontroli wraz ze sprzęgłami i tarczami ciernymi.
Za kształcącą i praktyczną wycieczkę bardzo dziękujemy.

 

Szczęśliwy numerek:

Projekty:

logoset EFS, Kapitał Ludzki Narodowa Strategia Spójności, Przejdź na zawodostwo, Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA

Zespół Szkół w Sokołowie Młp.

ul. Lubelska 37, 36-050 Sokołów Młp.
tel/fax: 17 7729 009
e-mail: zssokolow@wp.pl