Przypominamy, że dnia 28 maja 2018 r. Zespół Szkół w Sokołowie Młp. ogłosił Konkurs Graficzny skierowany do uczniów naszej szkoły. Czekamy na autorskie prace graficzne wykonane przy użyciu różnych technik i narzędzi do projektowania grafiki komputerowej.

Dopuszczalne są zarówno grafiki 2D, 3D jak i animacje.
Tematyka prac powinna dotyczyć 100-lecia odzyskania niepodległości. Więcej informacji o wymaganiach odnośnie prac konkursowych w Regulaminie konkursu . Termin zgłaszania prac: 12.06.2018r (wtorek).
Zgłoszenia prac przyjmowane są przez nauczycieli Informatyki. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie.