Zapraszamy wszystkich uczniów posiadających prawo jazdy kat. „B” do udziału w konkursie organizowanym przez dyrektora Zespołu Szkół w Sokołowie Młp. i Ośrodek Szkolenia Kierowców „Szkoła Bezpiecznej Jazdy” w Sokołowie Młp.
Konkurs odbędzie się 11 czerwca o godz. 10.00 w dwóch etapach. Podczas etapu I uczestnik będzie odpowiadał na jedno pytanie teoretyczne. Etap II obejmować będzie umiejętność prowadzenia samochodu (np. precyzyjne parkowanie). Chętni mogą się zgłaszać do p. Artura Piecucha lub. p. Łukasza Deca.
Na zwycięzców konkursu czekają cenne i ciekawe nagrody.
Uczniowie nie posiadający prawa jazdy, którzy w tym dniu w godz. od. 8.00 do 11.00 wrzucą kartkę z imieniem i nazwiskiem oraz klasą do skrzynki koło sekretariatu szkoły wezmą udział
w losowaniu na promocyjny kurs nauki jazdy.

Zapraszamy i życzymy powodzenia.