W poniedziałek 23 kwietnia w godzinach od 9.00 do 11.00 odbył się w naszej szkole dla wszystkich gimnazjalistów Dzień Otwarty. Przybyła do nas liczna młodzież z Sokołowa, Jeżowego, Trzebosi, Trzebuski, Raniżowa, Górna, Woli Raniżowskiej, Kamienia, Nienadówki, Cholewianej Góry oraz Woli Żarczyckiej. Gimnazjaliści zostali oprowadzeni po szkole przez naszych uczniów - wolontariuszy, którzy zapoznali ich z naszą bogatą ofertą edukacyjną przewidzianą na rok szkolny 2018/2019 oraz wyposażeniem sal lekcyjnych i pracowni przedmiotowych.

Goście mogli zajrzeć m.in. do sali fizycznej i chemicznej, gdzie nauczyciele przygotowali ciekawe pokazy przedmiotowe. W salach zawodowych młodzież mogła zapoznać się z kierunkami proponowanymi przez naszą szkołę a także skosztować smakołyków przygotowanych przez uczniów i wziąć udział w różnych konkursach. Na koniec została im zaprezentowana siłownia, koło strzeleckie „Strzelec”, projekty unijne i staże zagraniczne oraz bogata galeria zdjęć z tychże wyjazdów i z życia szkoły.
Wszystkim odwiedzającym dziękujemy serdecznie za przybycie, a naszej młodzieży za zaangażowanie w reprezentowaniu placówki i zapoznanie z ofertą edukacyjną. Gimnazjalistom życzymy trafnych wyborów i powodzenia w przyszłości. Zdjęcia niebawem w galerii

Anna Kozak