szybki kontakt:ikona telefonu      ikona koperty

11 kwietnia 2018r., na obiekcie sportowym „ Orlik” w Dynowie, odbyła się Powiatowa Licealiada w piłce nożnej . Do zawodów zgłosiło się sześć szkół z naszego powiatu: ZS Sokołów Młp., ZS Kamień , ZS Tyczyn, LO Błażowa, LO Dynów i organizator ZSzZ Dynów. Zawody rozgrywane były w dwóch grupach . Po losowaniu znaleźliśmy się w grupie 1 ze szkołami z Błażowej i Kamienia.

Pierwszy mecz wygraliśmy z chłopcami z Błażowej 4:1, następne spotkanie również ułożyło się po naszej myśli, pokonaliśmy drużynę z Kamienia 3:1. Awansowaliśmy do półfinału z pierwszego miejsca. Rozegraliśmy mecz z drużyną , która zajęła drugie miejsce w 2 grupie : LO Dynów. Pokonując LO Dynów 4:1, czekaliśmy już tylko na finał z niepokonaną drużyną z Zespołu Szkół z Dynowa.
Mecz od początku układał się pomyślnie dla nas ,prowadziliśmy 1:0, następnie 2:1, i w końcówce meczu Dynów doprowadził do remisu. Potrzebna była dogrywka, w której więcej szczęścia mieli gospodarze turnieju strzelając nam bramkę na 3:2. Musieliśmy zadowolić się drugim miejscem, podobnie jak rok wcześniej. Pierwszy raz turniej rozgrywany był na „Orliku” i cieszył się dużym zainteresowaniem kibiców.
Skład drużyny: Arkadiusz Węglarz, Michał Walicki, Dominik Jacek, Bartłomiej Kroczek, Krystian Dudzik, Kamil Sidor, Łukasz Stec, Kacper Jasiński, Mateusz Podstawek, Karol Popek, Radosław Pietroński, Mateusz Kołodziej, Michał Berkowicz. Więcej zdjęć w Galerii.

Opiekun :Piotr Kobylarz

 

 

Szczęśliwy numerek:

Projekty:

logoset EFS, Kapitał Ludzki Narodowa Strategia Spójności, Przejdź na zawodostwo, Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA

Zespół Szkół w Sokołowie Młp.

ul. Lubelska 37, 36-050 Sokołów Młp.
tel/fax: 17 7729 009
e-mail: zssokolow@wp.pl