konang122 marca w Liceum Ogólnokształcącym im. Komisji Edukacji Narodowej w Dynowie odbył się finał XV Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego. Naszą szkołę reprezentowało pięcioro uczniów, wyłonionych w etapie szkolnym konkursu. Zadania konkursowe sprawdzały umiejętność rozumienia ze słuchu oraz rozumienia tekstu czytanego, ponadto, uczestnicy musieli wykazać się znajomością oraz umiejętnością stosowania struktur leksykalnych i gramatycznych.

konang2Nasi uczniowie poradzili sobie bardzo dobrze, Mateusz Niewierowski z klasy III a LO uplasował się zaraz za podium, zajmując czwarte miejsce. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy.konang3
M. Dec - Nitkiewicz