szybki kontakt:ikona telefonu      ikona koperty

W dniu 01 marca 2018 r. w auli Zespołu Szkół nr 2 w Rzeszowie odbył się etap regionalny konkursu wiedzy o prawie pracy dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych „Poznaj swoje prawa w pracy”. Celem konkursu jest popularyzowanie wiedzy dotyczącej przepisów prawnej ochrony pracy, w tym przepisów bhp. W konkursie wzięli udział przedstawiciele podkarpackich szkół ponadgimnazjalnych biorących udział w programie edukacyjnym „Kultura bezpieczeństwa”. Po dokonaniu oceny testów składających się z 35 pytań i dogrywce komisja wyłoniła zwycięzców.

 


Naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice, które zostały jednocześnie laureatkami etapu szkolnego konkursu, a były to Wiktoria Hudela i Weronika Jaśkowska z klasy 1ALO. W tej edycji konkursu nasze uczennice nie awansowały do etapu centralnego, ale jednej z nich - Wiktorii Hudeli - zabrakło tylko jednego punktu aby wróciła do Sokołowa z awansem do etapu centralnego. Pomimo tego dziewczyny wróciły usatysfakcjonowane swoimi wynikami oraz z wiarą odniesienia sukcesu w przyszłorocznej edycji tego konkursu.
Wszyscy uczestnicy etapu regionalnego zostali nagrodzeni dyplomami uczestnictwa i gadżetami ufundowanymi przez Okręgowy Inspektorat Pracy w Rzeszowie. Serdecznie gratulujemy uczennicom, które godnie reprezentowały naszą szkołę.

Artur Piecuch

 

Szczęśliwy numerek:

Projekty:

logoset EFS, Kapitał Ludzki Narodowa Strategia Spójności, Przejdź na zawodostwo, Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA

Zespół Szkół w Sokołowie Młp.

ul. Lubelska 37, 36-050 Sokołów Młp.
tel/fax: 17 7729 009
e-mail: zssokolow@wp.pl