s16Zgodnie z wieloletnią tradycją odbyła się w naszej Szkole Studniówka. Wydarzenie to miało miejsce 27 stycznia 2018 roku w lokalu „Magnat” w Jeżowem. Impreza została zorganizowana przez uczniów, rodziców i wychowawców klasy III A LO oraz IV A T. Wszystkich obecnych powitali przedstawiciele obydwu klas – Natalia Motyl i Dominik Jacek. Następnie głos zabrała przedstawicielka Rodziców p. Jolanta Piersiak oraz dyrektor Zespołu Szkół mgr Antoni Kula. Swoje wystąpienie pan dyrektor zakończył tradycyjnym zdaniem: „Poloneza czas zacząć!”. Obydwie klasy pięknie zaprezentowały się w tańcu, podkreślając doniosłość chwili eleganckimi ubiorami oraz różami, które każda tańcząca trzymała w ręku.

s5Po uroczystej kolacji uczniowie robili sobie zdjęcia z wychowawcami – p. Joanną Baszkiewicz – Macek, p. Renatą Furman oraz p. Grzegorzem Mackiem. s2Następnie wszyscy ruszyli na parkiet oddając się zabawie do białego rana. s4s1Wspaniała atmosfera towarzysząca imprezie na długo pozostanie we wspomnieniach uczestników balu maturalnego.