szybki kontakt:ikona telefonu      ikona koperty

wy126 stycznia 2018r. tym razem uczniowie klasy IALO i IBT uczestniczyli wspólnie z nauczycielem wiedzy o kulturze w zwiedzaniu wystawy „W zimowej szacie…”. Temat zbiorowej wystawy prezentowany był przez twórców grup plastycznych z Sokołowa Młp. i Głogowa: Klub Twórców Sztuki „ART-dekor” z Miejskiego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Sokołowie Młp. oraz Aktywnej Grupy Twórców z Miejsko Gminnego Domu Kultury w Głogowie.

wy2Wszystkie prace według uczniów naszej szkoły były pełne wrażliwości i poczucia piękna wobec impresji związanych z tematyką zimy. W pracach malarskich odnaleźliśmy również pracę zatytułowaną „Zima” pani mgr Marii Łuszczki, która w latach 1971 – 1997 była nauczycielką języka polskiego w Sokołowskim Liceum Ogólnokształcącym i nadal kontynuuje swoje pasje humanistyczne związane również ze sztuką malarską.
wy3Uczniowie mogli podzielić się wrażeniami po obejrzeniu wystawy malarskiej, a także wzbogacić swoją wiedzę z zakresu analizy tekstu kultury w tym interpretacji dzieła malarskiego. wy4Udział w wystawie młodzieży był nie tylko ich refleksją, ale także fascynacją zimowym pejzażem.

Renata Kotula

 

Szczęśliwy numerek:

Projekty:

logoset EFS, Kapitał Ludzki Narodowa Strategia Spójności, Przejdź na zawodostwo, Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA

Zespół Szkół w Sokołowie Młp.

ul. Lubelska 37, 36-050 Sokołów Młp.
tel/fax: 17 7729 009
e-mail: zssokolow@wp.pl