W dniu 21 grudnia 2017, uczniowie klasy IIIBT wspólnie z opiekunem uczestniczyli w zwiedzaniu wystawy, która miała miejsce w Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Sokołowie Małopolskim. Wystawa „Witraż Bożonarodzeniowy” przybliżyła uczniom tematykę świąt oraz tradycje z nimi związane.

Przedstawione wiraże przygotowane przez dzieci, młodzież i osoby niepełnosprawne były bardzo precyzyjnie i starannie przygotowane. Uczniowie naszej szkoły mieli możliwość zapoznania się z nowymi technikami i pomysłami związanymi ze sztuką zdobienia witraży.

Renata Kotula