W dniu 19 grudnia 2017, podczas uroczystości, która odbyła się w Sali Kolumnowej Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie, Ewa Leniart - wojewoda podkarpacki i Małgorzata Rauch - kurator oświaty, wręczyły stypendystom dyplomy.
Na Podkarpaciu stypendia przyznano dla 231 najlepszych uczniów. Liczyła się wysoka średnia ocen i wybitne osiągniecia w nauce albo innej dziedzinie.
Wśród stypendystów znalazły się uczennice z naszej szkoły: Klaudia Słonina z klasy II Liceum Ogólnokształcącego oraz Klaudia Gumieniak z klasy III B Technikum, które odebrały specjalne dyplomy potwierdzające to wyróżnienie. „Systematyczna praca, a także czasami rezygnacja z jakiejś przyjemności na rzecz tego, co jest ważniejsze to warunek sukcesu”, powiedziały nasze stypendystki.
Serdecznie gratulujemy.

Bogusława Chrostek