W dniu 11.12.2017 odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły. Do zawodów przystąpiło 9 zespołów klasowych, które podzielono na 2 grupy, A i B, podczas wcześniejszego losowania. W grupie A najlepsza okazała się klasa 2bZ, a drugie miejsce zajęła reprezentacja klas 1aT i 1LO. W grupie B zwyciężyła klasa 3aT, a na drugim miejscu uplasowała się klasa 2aZ.

W kolejnej fazie rozgrywek te cztery ekipy walczyły o finał. W pierwszym meczu klasa 2bZ w wyrównanym pojedynku pokonała minimalnie klasę 2aZ 1:0 i awansowała do finału. W drugim meczu o finały klasa 3aT pewnie ograła młodszych kolegów z klas 1at i 1LO 4:1. Przegranym ekipom pozostał mecz o 3 miejsce, który zakończył się bezbramkowym remisem i o wyniku zadecydowały rzuty karne, w których lepsza okazała się klasa 2aZ, wygrywając 3:2 z klasami 1aT i 1LO. Finałowy pojedynek zapowiadał się bardzo emocjonująco, ubiegłoroczny obrońca tytułu, klasa 2bZ, mierzył się z bardzo silną ekipą klasy 3aT. W ciekawym meczu klasa 3aT pewnie pokonała 2bZ 3:0. Po meczach Pan Dyrektor wraz z organizatorami ligi wręczyli pamiątkowe dyplomy. Zwycięzcy otrzymali dodatkowe nagrody w postaci koszulek i gadżetów z logo Naszej Szkoły. Nagrodzono także najlepszych strzelców ligi Krystiana Dudzika z 3aT i Przemysława Wosia z 2aT, którzy w tym turnieju zaliczyli po 7 trafień. Turniej wzbudził duże zainteresowanie zarówno wśród młodzieży, jak i nauczycieli. Pełen kibiców balkon widokowy i doping niosący się po całej hali przez całe zawody utwierdza organizatorów, że takie imprezy szkolne są bardzo potrzebne. Więcej zdjęć w galerii.