Dnia 11 grudnia odbył się w naszej szkole Świąteczny Kiermasz Bożonarodzeniowy. Na stoisku przygotowanym na korytarzu I piętra można było nabyć słodkie pierniczki. Akcję tę we współpracy ze szkolnym kołem PCK zorganizowały p. Monika Piszcz i p. Agnieszka Pomykała. Korzenne słodkości upiekli i udekorowali uczniowie IBT i III BT uczący się w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych. Rozprowadzeniem pierniczków zajęły się uczennice klasy III LO.

Dochód z kiermaszu zostanie przeznaczony dla dzieci nieuleczalnie chorych Podopiecznych Fundacji Podkarpackiego Hospicjum w Rzeszowie. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w tę akcję. Taka pomoc jest dowodem serdeczności oraz ludzkiej solidarności.

Monika Piszcz