Konkurs "POZNAJ SWOJE PRAWA W PRACY" organizowany przez Państwową Inspekcję Pracy. Uczestnikami konkursu są uczniowie w wieku do 19 lat szkół ponadgimnazjalnych biorących udział w programie edukacyjnym Państwowej Inspekcji Pracy pod nazwą " KULTURA BEZPIECZEŃSTWA". Etap szkolny konkursu odbędzie się 14.12.2017 r. o godzinie 11:35 (5 godzina lekcyjna) w Sali 105.

Zadaniem konkursowym na tym etapie będzie udzielenie odpowiedzi na 25 pytań z testu wiedzy z zakresu prawa pracy, w tym przepisów bhp i wyłonienie dwóch uczniów, którzy będą reprezentować szkołę na poziomie regionalnym.

Artur Piecuch