W dniu 15 XI 2017r. czteroosobowa drużyna z klasy II LO: Klaudia Słonina, Jakub Krzciuk, Adam Niedźwiecki, której liderem był Mateusz Panasiuk; brała udział w I edycji ekonomicznej gry ulicznej organizowanej przez Zespół Szkół Nr 2 w Rzeszowie.
Konkurs odbył się na terenie miasta Rzeszowa. Drużyny miały za zadanie przemieszczać się z punktu startowego do wyznaczonej mety, zaliczając po drodze sześć punktów kontrolnych, w których odpowiadali na pytania z zakresu sześciu bloków tematycznych.
W grze wzięło udział 26 zespołów z województwa podkarpackiego. Byli to głównie uczniowie technikum. Uczniowie zdobywając kolejne punkty, dobrze się bawili. Drużyna z naszej szkoły wykazała się ambitną postawą i przedsiębiorczością podczas wykonywania zadań. Wszyscy uczestnicy gry otrzymali nagrody. Serdecznie gratulujemy.