kwestaW dniu 01 listopada na cmentarzu w Sokołowie Młp. odbyła się kwesta na rzecz Stowarzyszenia Brata Alberta, które zajmuje się pomocą ludziom bezdomnym, biednym oraz tym, którzy popadli w nałóg alkoholizmu. Poza pomocą doraźną tj. zapewnienie noclegu i wyżywienia, stowarzyszenie prowadzi szkolenia tych ludzi, które pomagają im w znalezieniu pracy oraz rozpoczęcia normalnego życia. W kweście brały udział uczennice i uczniowie ze Szkolnego Koła PCK przy Zespole Szkół w Sokołowie Młp. Kwesta trwała od godz. 8 00 do 14 00.
Miąsik Andrzej