LogoPodstawoweRGBKONKURS WIEDZY O PRAWIE PRACY "POZNAJ SWOJE PRAWA W PRACY" organizowany przez Państwową Inspekcję Pracy. Uczestnikami konkursu są uczniowie w wieku do 19 lat szkół ponadgimnazjalnych biorących udział w programie edukacyjnym Państwowej Inspekcji Pracy pod nazwą  " KULTURA BEZPIECZEŃSTWA". ZAPRASZAMY WSZYSTKICH UCZNIÓW ZAINTERESOWANYCH TEMATYKĄ PRAWA PRACY ORAZ BEZPIECZEŃSTWA I HIGIENY PRACY DO UDZIAŁU w KONKURSIE, KTÓREGO ETAP SZKOLNY ODBĘDZIE SIĘ w drugiej połowie listopada 2017 r. Bliższy termin podamy osobom zainteresowanym wzięciem udziału w konkursie.

ZADANIEM KONKURSOWYM NA TYM ETAPIE BĘDZIE UDZIELENIE ODPOWIEDZI NA 25 PYTAŃ Z TESTU WIEDZY Z ZAKRESU PRAWA PRACY, W TYM PRZEPISÓW BHP i WYŁONIENIE DWÓCH UCZNIÓW, KTÓRZY BĘDĄ REPREZENTOWAĆ SZKOŁĘ NA POZIOMIE REGIONALNYM.
II ETAP KONKURSU – REGIONALNY organizuje Okręgowa Komisja Konkursowa powołana przez OIP. Wszyscy uczestnicy na etapie regionalnym otrzymują okolicznościowe dyplomy oraz upominki, a laureaci nagrody ufundowane przez OIP.
III ETAP KONKURSU – CENTRALNY organizuje Centralna Komisja Konkursowa powołana przez Główny Inspektorat Pracy. Wszyscy uczestnicy na etapie centralnym otrzymują okolicznościowe dyplomy oraz upominki, a laureaci nagrody ufundowane przez PIP i partnerów konkursu.
Wszelkie dodatkowe informacje, regulamin konkursu będą przekazane osobom zainteresowanym.
Osoby zainteresowane udziałem mogą zgłaszać się do opiekuna konkursu Artura Piecucha. Termin zgłoszeń do 13 listopada.

Artur Piecuch