W ramach kampanii "Światowego Dnia Bez Tytoniu" Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Rzeszowie oraz Starostwo Powiatowe w Rzeszowie zaprasza do udziału w XII edycji konkursu plastycznego na plakat pod hasłem "Jestem OK, Nie Palę" dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych miasta i powiatu rzeszowskiego.
Celem Konkursu jest kształtowanie postaw i zachowań zgodnych z zasadami zdrowego stylu życia - wolnego od nałogu tytoniowego, zmobilizowanie uczniów do poszerzenia wiedzy o szkodliwości nałogu tytoniowego oraz wykreowanie młodego człowieka, który nie pali tytoniu.

Konkurs trwa od 20 października do 24 listopada 2017 r.
Dzień 24 listopada 2017 roku jest ostatecznym terminem przekazania prac konkursowych do Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Rzeszowie.
Serdecznie zapraszamy do udziału w Konkursie. Osoby chętne prosimy o zgłaszanie się do p. K. Pustkowskiego lub pedagoga szkolnego.