szybki kontakt:ikona telefonu      ikona koperty

wen2Uczniowie Zespołu Szkół w Sokołowie Młp. po zakończonym 4 – tygodniowym stażu zawodowym w Austrii uczestniczyli w wycieczce do Wenecji. Staż realizowany był w ramach projektu ,,Praktyka zagraniczna szansą na uzyskanie profesjonalnych umiejętności zawodowych” o numerze POWERVET-2016-1-PL01-KA102-024436 w ramach projektu „Staże zagraniczne dla uczniów i absolwentów szkół zawodowych oraz mobilność kadry kształcenia zawodowego” realizowanego ze środków PO WER na zasadach Programu Erasmus+ sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe.

wen630 uczniów naszej szkoły mogło zwiedzić Wenecję, która położona jest północy Włoch. Wenecja (miasto na wyspie) jest znanym na całym świecie ośrodkiem turystycznym i kulturalnym. wen4wen3Ze względu na swoją architekturę oraz nietypowe położenie znajduje się na Liście światowego dziedzictwa UNESCO. wen9Bywa określana najpopularniejszym ośrodkiem turystycznym Włoch. wen5Młodzież zwiedziła najpopularniejsze miejsca w Wenecji: Plac świętego Marka, Bazylika św. Marka oraz odbyła rejs statkiem.
wen1wen8

 

W roku szkolnym 2017/2018 kolejny staż zawodowy: Austria i Hiszpania. W październiku prowadzona będzie rekrutacja na staże. Staż odbędzie się w maju 2018r.

 

Szczęśliwy numerek:

Projekty:

logoset EFS, Kapitał Ludzki Narodowa Strategia Spójności, Przejdź na zawodostwo, Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA

Zespół Szkół w Sokołowie Młp.

ul. Lubelska 37, 36-050 Sokołów Młp.
tel/fax: 17 7729 009
e-mail: zssokolow@wp.pl