W dniu 29.05.2017 zakończył się „Kurs przygotowujący na studia w zakresie grafiki komputerowej” realizowany w ramach projektu Szkoła Profesjonalnych Kompetencji Praktycznych. Podczas kursu uczniowie klasy 2aT i 3aT uczestniczyli w wykładach dr Zbigniewa Gomółki na Uniwersytecie Rzeszowskim i zajęciach praktycznych prowadzonych przez Łukasza Deca w Naszej Szkole. Młodzież miała okazje poszerzyć swoją wiedze z zakresu grafiki wektorowej i rastrowej, a także z modelowania 3D. Kurs odbył się w miłej i przyjaznej atmosferze, zdobyta wiedza i umiejętności być może przydadzą się naszym uczniom w dalszym rozwoju.