W dniu 1 czerwca 2017 r. podczas pikniku z okazji Dnia Dziecka został rozegrany towarzyski mecz nauczycieli z uczniami. Nauczyciele w składzie Tomasz Nowak, Piotr Koblarz, Adam Woś i Łukasz Dec, wzmocnieni przez Pana konserwatora Stanisława Jodłowskiego oraz tegorocznego abiturienta Bartłomieja Bałamuta, zmierzyli się z klasą 1bz, zwycięzcami tegorocznej Ligi Halowej Naszej Szkoły.

Spotkanie rozegrano na boisku pobliskiego Orlika przy udziale licznej publiczności, nie tylko szkolnej. W miłej i przyjacielskiej atmosferze rozegrano zawody 6 na 6. Mecz zakończył się zaskakującym wynikiem 10:2 dla nauczycieli. Młodzi piłkarze z klasy 1bz mimo ambitnej postawy musieli uznać wyższość drużyny nauczycieli, który swoim doświadczeniem wyniesionym z ligowych boisk z czasów swojej młodości pokazali, że nie zapomnieli, jak się gra w piłkę.