W dniu 5 czerwca 2017 r. 14 uczniów, którzy posiadają prawo jazdy wzięło udział w konkursie "Wiedza i umiejętności jazdy młodego kierowcy", Konkurs sprawdzał umiejętność jazdy slalomem i parkowanie.

Zwycięzcą konkursu został Krystian Dudzik z klasy 2aT. Drugie miejsce zajęła Martyna Babula z klasy 3aT. Trzecie miejsce przypadło Przemysławowi Krzyśko z klasy 3aZ. Wśród uczestników konkursu wylosowano dodatkową nagrodę - wyjazd na Słowację. Podczas konkursu wylosowane zostały także 2 osoby, które będą mogły zrobić kurs nauki jazdy za połowę ceny. Sponsorem atrakcyjnych nagród oraz organizatorem konkursu był Ośrodek Szkolenia kierowców - Ryszard Piela.