szybki kontakt:ikona telefonu      ikona koperty

W dniu 5 czerwca 2017 r. w ZS w Sokołowie Młp. odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom jak i uczestnikom konkursu kulinarnego Kawiarenka „pod chmurką”.
Poziom rywalizacji w konkursie Jury oceniło jako wysoki i wyrównany o czym świadczyły minimalne różnice w punktacji, uzyskane przez rywalizujące grupy.

Nagrody wręczał dyrektor ZS p. mgr Antoni Kula oraz nauczycielka przedmiotów gastronomicznych p. mgr inż. Marzena Sobczuk-Puc.
I miejsce: zdobyła klasa II bT, reprezentowana przez Nikolę Durok, Ewelinę Jodłowską, Danielę Sudoł, Dawida Woźnego. Uczniowie podali tartaletki z masą mascarpone z owocami, rurki z cista francuskiego, pieczywka drożdżowe z pesto, kurczakiem, serem i pieczarkami,
II miejsce zdobyła klasa III aT, Karolina Potocka i Natalia Szostecka podały piernik kanadyjski z masą karpatkową i powidłem śliwkowym, szaszłyki owocowe i warzywne, sałatkę grecką oraz kompot jabłkowo-truskawkowy,
Natomiast na III miejscu uplasowała się klasa I aT i II aZ w składzie Kinga Kapuścińska, Karolina Mika, Ewa Rzeszutek, Monika Stępień oraz Artur Kościółek, Ewelina Łoin oraz Magdalena Bandura.
Wszystkim zwycięzcom oraz uczestnikom konkursu gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

 

 

 

Marzena Sobczuk-Puc

 

Szczęśliwy numerek:

Projekty:

logoset EFS, Kapitał Ludzki Narodowa Strategia Spójności, Przejdź na zawodostwo, Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA

Zespół Szkół w Sokołowie Młp.

ul. Lubelska 37, 36-050 Sokołów Młp.
tel/fax: 17 7729 009
e-mail: zssokolow@wp.pl