Kreatorzy smaku oraz uczniowie klas Technikum żywienia i usług gastronomicznych z okazji Dnia Dziecka 1.06.2017 r. (czwartek) zapraszają całą społeczność szkolną na KAWIARENKĘ „POD CHMURKĄ”.

W programie:

- degustacja przygotowanych potraw przez uczniów Technikum,

- kawa, herbata.

W ramach imprezy odbędzie się konkurs. Między sobą rywalizować będą przedstawiciele poszczególnych klas Technikum żywienia i usług gastronomicznych.

Każdy uczeń będzie mógł oddać głos na klasę, która przygotowała najsmaczniejszy poczęstunek, ta, która zbierze największą ilość głosów otrzyma nagrodę.

Impreza rozpocznie się po 5 lekcji na dziedzińcu szkolnym. W razie niesprzyjającej pogody zostanie przeniesiona na dzień 5 czerwca  (poniedziałek) o tej samej godzinie.

Marzena Sobczuk-Puc