inf4W czasie Dni Otwartych Naszej Szkoły odbył się konkurs A Ty? W jakim czasie złożysz komputer? Celem konkursu było rozwinięcie umiejętności manualnych uczniów oraz poszerzenie wiedzy na temat współdziałania podzespołów komputera. Zadaniem uczniów było złożyć zestaw komputerowy w jak najkrótszym czasie. Najlepszy okazał się uczeń klasy 3 Technikum Informatycznego, Mateusz Chorzępa który jako jedyny dokonał tego zadania w czasie krótszym niż jedna godzina. Drugie miejsce zajął Łukasz Dudzik a trzecie Marcin Tomasiak.

inf2 Konkurs odbył się w nowo wyposażonej pracowni komputerowej. Każdy uczeń miał do dyspozycji nowoczesne stanowisko pracy wraz z najnowszymi podzespołami. Nagrody w postaci klawiatury, słuchawek i myszek ufundowała Dyrekcja ZS oraz sklep komputerowy Spark System z Sokołowa Małopolskiego. inf1Dodatkowe gadżety w postaci koszulek, kubków i drobnych upominków ufundowała firma PGS Software z Rzeszowa. Organizatorami konkursu byli Łukasz Dec, Adam Woś, Waldemar Ziemniak i Tomasz Nowak.