w2W dniu 20.03.2017 uczniowie klasy 2AZ i 3AZ naszej szkoły w ramach projektu „Szkoła profesjonalnych kompetencji zawodowych” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Priorytet IX „Jakość edukacji i kompetencji w regionie” Działanie nr 9.4 Poprawa jakości kształcenia zawodowego pod opieką Artura Piecuch wzięli udział w wycieczce poszerzającej proces edukacji. W czasie wyjazdu odwiedziliśmy salon Mitsubishi Motors.

w1Celem wizyty było zapoznanie uczniów z funkcjonowaniem salonu i serwisu samochodowego, budowanie relacji z potencjalnym pracodawcą, uzyskanie wiedzy z zakresu oczekiwań i wymagań pracodawców na konkretne stanowiska pracy, a także zdobycie ogólnej wiedzy nt. prowadzenia własnej działalności z zakresu mechaniki samochodowej. Uczniowie mieli okazję poznać zasady funkcjonowania salonu, zobaczyć stanowiska pracy mechaników, magazyn przechowywania części do samochodów, stację kontroli pojazdów. w3Wszystko to uczniowie mieli okazję usłyszeć od p. Wiesława Mieszkowicza (szefa serwisu Mitsubishi Motors), którzy z ciekawością i wielką życzliwością przekazywał im te informacje. Za bardzo kształcącą i praktyczną wycieczkę bardzo dziękujemy.
Artur Piecuch