Wnioski on-line

studniowka114 stycznia 2017 roku, w sobotni, mroźny wieczór, uczniowie klas maturalnych bawili się na zabawie studniówkowej. Zebranych w radosnej atmosferze gości powitali Kinga Kołodziej i Kamil Mendrela. Podziękowali uczącym za trud włożony w kształtowanie ich osobowości, a także za przekazaną wiedzę i umiejętności. Kwiaty, złożone na ręce p. dyrektora Antoniego Kuli i wychowawców p. Agnieszki Pomykały, p. Krzysztofa Pustkowskiego, i p. Tomasza Nowaka były wyrazem wdzięczności za poświęcony czas. Ciepłe słowa popłynęły także w kierunku rodziców.

Zabawę rozpoczął tradycyjny Polonez, do którego zaprosił wszystkich p. Dyrektor. W ten piękny, zimowy wieczór trwał niezwykły bal, który uświadomił nam, że już wkrótce przekroczymy próg dojrzałości. Niezwykłość i podniosły charakter tego wieczoru sprawiła, że wszyscy czuliśmy się wzruszeni. Każdy z nas przypomniał sobie moment, w którym to po raz pierwszy przekroczył próg szkoły i uświadomił sobie, jak szybko minęły wspólnie spędzone lata. Za sto dni przystąpimy do pierwszego, jakże ważnego w naszym życiu egzaminu. Przed nami Matura!

studniowka1  studniowka3