Wnioski on-line

Finał WOŚP to jednodniowa zbiórka publiczna organizowana przez Fundację WOŚP. Bierze w niej udział blisko 120 tysięcy wolontariuszy, około 1600 sztabów w wielu miejscach na świecie.

W tym roku Orkiestra grała po raz 25 dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom. W ciągu poprzednich 24 Finałów WOŚP zebrała i przekazała na wsparcie polskiej medycyny ponad 720 mln PLN.

W tym roku już po raz 13 graliśmy razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Uczniowie naszej szkoły, wspierani po raz trzeci przez ratowników Krytej Pływalni w Sokołowie Młp i po raz pierwszy przez uczniów sokołowskiego Gimnazjum zebrali łącznie ​​10 028,58 PLN.

Wszystkim wolontariuszom i osobom biorącym udział w Finale serdecznie dziękujemy.