stypendiaW dniu 16 listopada 2016r. 226 uczniów z województwa podkarpackiego otrzymało stypendia Prezesa Rady Ministrów w trakcie uroczystości, która odbyła się w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie.
Z naszej szkoły stypendia otrzymały dwie uczennice: Natalia Dul z kl. IV A T oraz Martyna Godek z kl. II A LO. Nagrody wręczyła wojewoda podkarpacki, p. Ewa Leniart.

Stypendia Prezesa Rady Ministrów przyznawane są uczniom szkoły maturalnej, którzy otrzymali promocję z wyróżnieniem i najwyższą w szkole średnią ocen lub wykazują szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki. Stypendium wypłacane jest ze środków budżetu państwa.

Wyróżnionym uczennicom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Joanna Baszkiewicz-Macek