COVID-19

liga1Tuż przed przerwą świąteczną, tj. w środę 23.03.2016, rozegrane zostały mecze finałowe Szkolnej Ligi Halowej. W meczu o pierwsze miejsce zmierzyły się klasy III AZ – III LO+II LO. O miejsce trzecie walczyły klasy I ZA - IV BT+III BT. Pierwsi na parkiet wyszli chłopcy walczący o trzecie miejsce.

liga2 Faworytem wydawała się być klasa trzecia i czwarta, na początku meczu klasy starsze nieznacznie prowadziły mecz. W drugiej połowie pierwszoklasiści zmienili taktykę gry, co odwróciło wynik meczu, zwyciężyli 4:3. Mecz finałowy zapowiadał się ciekawie, bo na boisko wyszły drużyny, które nie przegrały żadnego meczu w fazie grupowej i ćwierćfinałowej. Miały możliwość gry ze sobą w drugiej kolejce rozgrywek, lecz klasy III LO+II LO poddały mecz walkowerem, z powody braku zawodników w tym dniu. Od pierwszego gwizdka klasy licealne prowadziły grę, grały bardziej technicznie, dłużej były w posiadaniu piłki i w pewnym momencie prowadziły 5:2. liga3Chłopcy z „zawodówki” mimo takiej straty nie poddawali się, co przyniosło im odrobienie strat. Po 30 minutach gry wynik był 5:5 i potrzebna była dogrywka 2x 3 min. Klasa III AZ lepiej wytrzymała „wojnę nerwów”, gola na 6:5 zdobył Matuła Michał Łukasz i tym samym wywalczył ze swoją klasą Mistrzostwo Szkoły. Mecze finałowe, jak i te poprzednie, sędziował były uczeń naszej szkoły - sędzia piłkarski Kacper Nowak. liga4Dziękujemy wszystkim, którzy znaleźli trochę czasu po lekcjach i mieli chęć rywalizować w zawodach. Gratulację dla zwycięskiej klasy III AZ.

Najlepszym zawodnikiem ligi wybrany został: Puzio Krzysztof KI I AZ.
Najlepszym bramkarzem ligi wybrany został: Osetek Łukasz KL III AZ.
liga5Królem strzelców ligi został: Mika Bartosz KL III LO (28 bramek).
Wyniki końcowe:
I miejsce - 3AZ