oferty pracy

Już w czwartek 3 marca na rzeszowskiej hali „Podpromie” odbędzie się kolejna edycja Podkarpackich Targów Pracy. Targi organizowane są przez Biuro Karier Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Są to największe tego typu targi w regionie. Podkarpackie Targi Pracy organizowane są przede wszystkim z myślą o studentach i absolwentach, ale także o innych osobach poszukujących pracy. Jeśli planujecie wyjazd na targi, warto się do niego starannie przygotować. Najpóżniej dzień przed targami warto wejść na stronę: http://targipracy.rzeszow.pl/ i sprawdzić wystawców oraz oferty pracy.

Proponuję zabrać ze sobą kilka egzemplarzy życiorysu-będziecie mogli zostawić je potencjalnym pracodawcą. Powodzenia!
Magdalena Gajerska-Kozak