paczka

Tak jak w ubiegłych latach, w tym roku również nasz Zespół Szkół bierze udział w tej pięknej, charytatywnej akcji. Uczniowie z poszczególnych klas zebrali pieniądze na zakup najpotrzebniejszych produktów dla wybranej przez młodzież rodziny. Zrobione przez uczniów paczki powędrują w ten piątek do tzw. magazynu akcji, skąd będą przed świętami dostarczone do danej rodziny. Mamy nadzieję, że sprawią one obdarowanym radość i przyjemność, a obdarowującym satysfakcję, że podzielili się z kimś swoim czasem, dobrą myślą i chęcią niesienia pomocy.

Wszystkim osobom zaangażowanym w akcję serdecznie dziękujemy i zapraszamy do podobnych działań za rok!
Opiekunowie akcji „Szlachetna paczka”: Joanna Baszkiewicz-Macek, Dorota Ślusarczyk