topImg

W dniu 25.XI.2015 r. grupa młodzieży z ZS w Sokołowie Młp. zrzeszona w Szkolnym Kole PCK w godzinach popołudniowych wybrała się do schroniska dla bezdomnych zwierząt "Kundelek" w Rzeszowie. Schronisku przekazano zebraną wcześniej karmę dla psów i kotów (ok. 30 kg) oraz "zabawki" dla zwierząt. W trakcie pobytu młodzież pomagała pracownikom schroniska w porządkowaniu miejsc pobytu dla zwierząt, czesała zwierzęta specjalnymi szczotkami oraz bawiła się z nimi.

Taka zabawa sprawiała dużą przyjemność zarówno tym biednym zwierzętom jak i wolontariuszom z naszej szkoły. Planowane są kolejne wyjazdy młodzieży do schroniska.

Miąsik Andrzej