PIP

Dnia 23 listopada 2015r. odbył się etap szkolny Konkursu Wiedzy o Prawie Pracy i Bhp „Poznaj swoje prawa w pracy” organizowanego we współpracy z Państwową Inspekcją Pracy a przygotowany w naszej szkole przez panią Annę Smotryś i pana Artura Piecucha. Udział w konkursie wzięło 11 uczniów naszej szkoły: Kraska Beata IV BT Kida Anna IV BT Tasior Justyna III ZSZ Pietraszek Bartłomiej II AT Piróg Magdalena III AT Kot Marcelina III AT Dul Weronika III AT Dul Natalia III AT Guzina Monika III AT Naja Marta III AT Ulewicz Małgorzata III AT.

Uczniowie wykazali się dobrą znajomością prawa pracy jak również przepisami bhp obowiązującymi w zakładach pracy. Dwie osoby z najlepszymi wynikami tj.: Kraska Beata i Dul Weronika będą reprezentowały naszą szkołę na etapie regionalnym w Rzeszowie. Zwycięzcom GRATULUJEMY!

Anna Smotryś