st

W dniu 18 listopada 2015 roku w Sali Kolumnowej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie, odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów i Ministra Edukacji Narodowej. Wśród stypendystów znaleźli się uczniowie naszej szkoły Agnieszka Piróg z klasy III BT oraz Wojtek Mrożkiewicz z klasy III LO.

Otrzymali oni stypendium za promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą średnią w szkole. „Nasi najlepsi” otrzymali dyplomy oraz gratulacje z rąk Wojewody Podkarpackiej – pani Małgorzaty Chomycz –Śmigielskiej oraz Podkarpackiego Kuratora Oświaty – pana Jacka Wojtasa.
Stypendystom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Bogusława Chrostek