polmetek

Niecierpliwie oczekując na studniówkowy bal uczniowie klas 2ALO, 3AT i 3BT wraz z wychowawcami : p. Joanną Wilczak, p. Agnieszką Pomykałą i p. Tomaszem Nowakiem, świętowali 24 pażdziernika 2015 półmetek swojej edukacji w Domu Strażaka w Trzebosi. Prowadzenie krótkiej części oficjalnej objęła przedstawicielka uczniów klas trzecich Marcelina Kot witając zgromadzonych gości: wychowawców, rodziców oraz swoich rówieśników, którzy przybili na tę uroczystość.

W swoim powitaniu przytoczone zostało bardzo istotne i prawdziwe zdanie, iż „czas szybko płynie a wieczór ten jest półmetkiem szkolnej drogi do matury i swego rodzaju próbą generalną przed studniówką”. Wspólnie spędzony czas przyniósł nam wiele radości, pozwolił zapomnieć o szkolnych obowiązkach. Każdy zadbał o elegancki strój, a pyszne dania i dobra muzyka uatrakcyjniły nasze spotkanie. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że to całe przedsięwzięcie nie miałoby pewnie takiego wydźwięku, gdyby nie zaangażowanie samej młodzieży ale także ich rodziców. Tym ostatnim należą się wyrazy ogromnej wdzięczności i szacunku, za ogrom pracy, poświęcenie i bezinteresowność. Jedyną zapłatą dla wszystkich organizatorów balu była satysfakcja z udanej zabawy, radość uczniów i poczucie, że jeśli się chce, to można wspólnie zrobić coś przyjemnego i fajnego. Mogę zapewnić, że tym razem na pewno tak było. A żałować mogą tylko ci, których na balu półmetkowym zabrakło. Kilka zdjęć w galerii.