Wnioski on-line

Dnia 29 i 30 września uczniowie naszej szkoly wzięli udział w XI plenerze kulturowym po lubelszyźnie pod opieką Łukasza Deca. Pierwszego dnia zwiedziliśmy muzeum mieszczące się w Zamku Lubelskim, a później Muzeum Historii Miasta Lublin. Nastepnie zwiedziliśmy hitlerowski obóz na Majdanku i zakończyliśmy tym pierwszy dzień wycieczki udając się na nocleg do Kazimierza Dolnego.

Drugiego dnia pojechaliśmy do Dęblina, gdzie zwiedziliśmy zamek, cmentarz żołnierski, a także muzeum lotnictwa. Ostatnią atrakcją było muzeum Stefana Żeromskiego w Nałęczowie. Wyjazd był bardzo udany, a uczniowie z naszej szkoły wrócili bogatsi o nową wiedzę na temat historii lubelszczyzny. Więcej zdjęć w galerii.