Wnioski on-line

logo nbp

Rusz głową! Wygraj nawet 3000,00 Zł!!
Narodowy Bank Polski zaprasza do udziału w kolejnej edycji Konkursu na pracę pisemną. Konkurs ogłaszany jest w dwóch kategoriach:
•Szkoły ponadgimnazjalne, Temat: Kapitał wiedzy o ekonomii plus kapitał społeczny warunkiem rozwoju. Jak to rozumieć i jak wykorzystać lokalnie?

Celem Konkursu jest pogłębienie zainteresowań młodzieży ekonomią, sprawdzenie umiejętności praktycznego wykorzystania wiedzy ekonomicznej oraz zachęcenie dyrekcji i nauczycieli ze szkół ponadgimnazjalnych do wdrażania w nauczaniu ekonomii elementów praktycznych, kształtujących umiejętność funkcjonowania uczniów w warunkach gospodarki rynkowej.
Do udziału w Konkursie zaproszeni są uczniowie publicznych i niepublicznych szkół ponadgimnazjalnych (z wyłączeniem szkół dla dorosłych) uczęszczających do szkoły w roku szkolnym 2015/2016.
Wszystkie zgłoszone prace zostaną sprawdzone w Internetowym Systemie Antyplagiatowym Plagiat.pl.
Termin zgłoszeń upływa 18 października 2015 r.
Autorom najlepszych prac Kapituła przyzna nagrody:
•za zajęcie pierwszego miejsca: nagrodę pieniężną w wysokości 3700 zł brutto,
•za zajęcie drugiego miejsca: nagrodę pieniężną w wysokości 3200 zł brutto,
•za zajęcie trzeciego miejsca: nagrodę pieniężną w wysokości 2700 zł brutto,
•trzy wyróżnienia: nagrodę pieniężną w wysokości po 1200 zł brutto.

M. Dziadzio-Świder