szybki kontakt:ikona telefonu      ikona koperty
Wnioski on-line

PIP

KONKURS WIEDZY O PRAWIE PRACY
"POZNAJ SWOJE PRAWA W PRACY"
organizowany przez Państwową Inspekcję Pracy.
Uczestnikami konkursu są uczniowie w wieku do 19 lat szkół ponadgimnazjalnych biorących udział w programie edukacyjnym Państwowej Inspekcji Pracy pod nazwą "KULTURA BEZPIECZEŃSTWA".
ZAPRASZAMY WSZYSTKICH UCZNIÓW ZAINTERESOWANYCH TEMATYKĄ PRAWA PRACY ORAZ BEZPIECZEŃSTWA I HIGIENY PRACY DO UDZIAŁU w KONKURSIE, KTÓREGO ETAP SZKOLNY ODBĘDZIE SIĘ 23 listopada 2015 r.

ZADANIEM KONKURSOWYM NA TYM ETAPIE BĘDZIE UDZIELENIE ODPOWIEDZI NA 25 PYTAŃ Z TESTU WIEDZY Z ZAKRESU PRAWA PRACY, W TYM PRZEPISÓW BHP i WYŁONIENIE DWÓCH UCZNIÓW, KTÓRZY BĘDĄ REPREZENTOWAĆ SZKOŁĘ NA POZIOMIE REGIONALNYM. II ETAP KONKURSU – REGIONALNY organizuje Okręgowa Komisja Konkursowa powołana przez OIP. Wszyscy uczestnicy na etapie regionalnym otrzymują okolicznościowe dyplomy oraz upominki, a laureaci nagrody ufundowane przez OIP. III ETAP KONKURSU – CENTRALNY organizuje Centralna Komisja Konkursowa powołana przez Główny Inspektorat Pracy. Wszyscy uczestnicy na etapie centralnym otrzymują okolicznościowe dyplomy oraz upominki, a laureaci nagrody ufundowane przez PIP i partnerów konkursu.
Wszelkie dodatkowe informacje, regulamin konkursu, zbiór przykładowych testów będą przekazane osobom zainteresowanym.
Uczniów chcących przygotować się do konkursu zapraszamy do zgłaszania się do organizatorów etapu szkolnego: pani Anny Smotryś i pana Artura Piecucha

logoset EFS, Kapitał Ludzki Narodowa Strategia Spójności, Przejdź na zawodostwo, Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA

Zespół Szkół w Sokołowie Młp.

ul. Lubelska 37, 36-050 Sokołów Młp.
tel/fax: 17 7729 009
e-mail: zssokolow@wp.pl