Wnioski on-line

0209 rozp01.09.2015r. miała miejsce  uroczysta inauguracja roku szkolnego 2015/2016 w Zespole Szkół w Sokołowie Młp. Pan Jan Jodłowski, przedstawiciel Starostwa Powiatowego w Rzeszowie, rozpoczynając swoje przemówienie, stwierdził, że szkoła ta jest mu bliska, gdyż jest absolwentem LO w Sokołowie Młp. Pan Jodłowski życzył młodzieży w nowym roku szkolnym, aby umiała wykorzystać czas dla odkrywania i rozwijania swoich pasji.

Natomiast nauczycielom tej samej pasji, z którą po raz pierwszy rozpoczynali pracę. Następnie głos zabrał pan Dyrektor Antoni Kula, który powitał wszystkich uczniów Zespołu Szkół, a w szczególności uczniów klas pierwszych, Grono Pedagogiczne, Rodziców, życząc sukcesów w nowym roku szkolnym. Następnie pan Dyrektor przedstawił wychowawców klas pierwszych: klasa IA LO mgr Grzegorz Macek, klasa IA Technikum mgr Lidia Watras, klasa IB Technikum mgr Monika Miąsik, klasa IA ZSZ mgr Tomasz Nizioł. Cytując słowa „Kto potrafi marzyć, potrafi czegoś dokonać”, pan Dyrektor życzył uczniom spełnienia marzeń oraz wytrwałości w ich realizacji, a nauczycielom satysfakcji z wykonywanej pracy.

Edyta Dolecka – Rychel