Wnioski on-line

26 06 zak1Uroczystość  zakończenia roku szkolnego 2014/2015 w naszej szkole tradycyjnie rozpoczęła się mszą świętą w Kościele parafialny pw. Św. Jana Chrzciciela o godz. 9.00 odprawioną przez ks. Łukasza Siwca. Następnie wszyscy zgromadzeni przeszli do szkoły, gdzie nastąpił dalszy ciąg uroczystości. Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu narodowego pan dyrektor Antoni Kula odniósł się w swoim przemówieniu do najważniejszych wydarzeń i uroczystości organizowanych w naszej szkole w minionym roku szkolnym. Z podziękowaniem za trud włożony w kształcenie i wychowanie młodzieży zwrócił się zarówno do nauczycieli, jak i ich rodziców, dziękując im za wsparcie i zaangażowanie.

26 06 zakPogratulował młodzieży wysokich wyników w nauce, a także życzył słonecznych wakacji. W dalszym przebiegu uroczystości wychowawcy wspólnie z panem dyrektorem wręczyli świadectwa uczniom z bardzo dobrymi wyniki w nauce i wzorowym zachowaniem. Miłym akcentem uroczystości był moment, kiedy uczniowie złożyli podziękowania nauczycielom i wychowawcom, wręczając kwiaty, jako wyraz swojej wdzięczności. Mamy nadzieję, że pogodny nastrój, który zapanował na uroczystości zakończenia roku szkolnego, przeniesie się na czas wakacyjny. Wszystkim życzę udanego wypoczynku, wspaniałej pogody i niezapomnianych wrażeń, a także miłego powrotu do naszej szkoły już we wrześniu.